Kdo jsme?

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí založená již v roce 1992.

Zakladatelem firmy je pan Lubomír Slavík, který firmu úspěšně vedl dlouhých 21 let až do roku 2013. Získané zkušenosti si předáváme z generace na generaci a tak věříme, že naše služby jsou profesionální a příjemné.

Původně byla firma AUTO LS autopůjčovnou, postupem let se však působení firmy změnilo v autodopravu a v tomto odvětví působíme dodnes.

S autodopravou máme bohaté zkušenosti v dlouholeté spolupráci s lékárenským velkoobchodem.

Roku 2013 se změnou vedení firmy jsme se rozhodli, že rozšíříme firmu také o přepravu osob. Z mnoha vydařených cest a vracejících se zákazníků tedy můžeme říci, že cestování s námi je pro Vás příjemné a komfortní.

Vaše zboží přepravujeme ve vozech Voklswagen Transporter nebo Volkswagen Crafter. Sledování teploty, chlazení či GPS sledování trasy nákladu je samozřejmě možné.

Osoby přepravujeme vozy Volkswagen Multivan pro 6 osob a řidiče a Volkswagen Caravelle pro 7 osob a řidiče. Nově nabízíme i přepravu menším vozem Volkswagen Touran. Spolehlivého a milého řidiče pro Vás zajištuje vždy naše firma.

Dále jsme schopni zajistit pro Vás dovoz vašeho vysněného vozu ze zahraničí a provést také veškeré změny v registru vozidel. Mnozí jistě ocení možnost konzultace při koupi ojetého ale i nového vozu. 

Naším cílem je spokojenost zákazníka.

Věříme, že naše nabídka je pro Vás zajímavá a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vaše AUTO LS

Kontaktujte nás

 

AUTO LS s.r.o.

Dolnoměcholupská 51/47

111 01 Praha 10

E: autols@autols.cz

T: 604 239 118

TOPlist